Čas umění od 12 do 12

10. května 2008 v 15:18 | Áďa
Ve středu mě čekal druhý koncert s Jazz Challenge. To byly zase zmatky! Dva členové nehráli, takže nás bylo pomálu. Celkem vtipné bylo, že jsme hráli hned za Bigbandem, takže docela trapas. Nejen, že oni jsou fakt secvičený, každej tam hraje snad deset let, ale ještě hrajou mnohem lepčí písničky.

My hrajeme samý těžký jazzový standardy a samý sólování, takže pro posluchače laika to musí být šílená nuda. Hráli jsme před ZUŠ venku a tak jsem z toho byla docela vynervovaná. Byla to akce 12 hodin s uměním a byla to jakási prezentaci hudebky. Koncert opravdu nedopadl podle mých představ. V jedný skladbě jsem nestihla akord a tak jsem byla semtam o ten jeden akord pozdějš a bylo to dcoela slyšet, musela jsem si stáhnout kombo a chytat se:-)) ale další chyby už nebyly jen moje. Náš dirigent tradičně zmatkoval. v How easy zakřičel část E a když jsme ji začli hrát, z ničeho nic hrál Kuba sólo..a při Red red wine zase nečekaně začal hrát Prima voltu místo sekunda voltu. Já jsem tam musela hledat v notách, kde že to teda hrajeme. A docela jsem se u toho zapotila. No byla jsem pěkně naštvaná... Měla jsem jak již tradičně po hraní hroznou žízeň, tak jsem vzala Gábu a Matěje (všichni ostatní záhadně zmizeli) do kebabu. To byla zas hláška. Matěj: Zajdem na kebab? Ale nemám na něj vůbec chuť, tak já si dám kolu a ty pivo:)). Nakonec jsme si teda dali kebaby dva a nedalo se to sníst. Po dlouhý době po mně chtěli občanku a fakt ukázat:D Docela se ten číšník tlemil, když viděl, že je mi skoro dvacet...Nicméně, Matt šel pak domů k mamince:D a my s Gábou ještě omrkly v zušce orchestr a jejich úžasný Chicago a taky valily dom. Bylo to klidný. Večer jsem usnula při čtení a probrala se zlámaná ve čtyři ráno:D
Hláška večera : Já jsem vegetarián, jen jim maso:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matt Matt | Web | 11. května 2008 v 18:28 | Reagovat

a pak tam byla hláška: "Deme na kebab...tak jo, dáme si colu a pivo," ale to taj asi nikdo nepochopí, pze to byste mjuseli slyšet, když se to řeklo...:)

2 Matt Matt | Web | 11. května 2008 v 18:31 | Reagovat

jo táákhle...sem nějak přeskočil odstavec a nevšim sem si, že to tam je napísaný....lol...sórry...x)..hehe...to sem stě já ...mooo...moc se mi nesmějte...:)

3 Nelluš Nelluš | Web | 11. května 2008 v 18:39 | Reagovat

Nojo, když si to čtu tak mi to vtipný nepřijde, ale když si vzpomenu jak jsme to řekli tak mě to docela slušně rozsekává:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama