John Mayer-Belief

2. září 2008 v 0:34 | Áďa |  Písničky
Tak trošičku jsem to tu nechala zkomírat. Ale rozhodně nemám v plánu nechat to tu mrtvý. Takže jsem zpět a se mnou nějaké moje články,myšlenky, zážitky a žvásty co jsem schopna zplodit (ano sama sobě se semtam divím:-))....A protože poslední tři týdny hraje v mým životě nejhlavnější roli opět hudba a já jsem jí téměř zahlcená (což mě naplno uspokojuje), tak jako první věc sem dám písničku, kterou momentálně poslouchám neustále dokola. John Mayer- mladý talent, kterého poslouchám již několik let a přesto jsem na něj trošku pozapomněla a až teď objevila jeho nejnovější album z roku 2006..stydím se..nicméně..probrala jsem se a Johnova písnička Belief mě naprosto dostala:-) Tak třeba se zalíbí i vám...
Is there anyone who ever remembers
changing their mind from the paint on a sign?,
is there anyone who really recalls
ever breaking rank at all
for something someone yelled real loud one time?
oh, everyone believes
in how they think it oughta be
oh, everyone believes
and they're not going easily
belief is a beautiful armor
but makes for the heaviest sword
like punching underwater
you never can hit who you're trying for
some lead the exhibition
and some have to know they tried
it's the chemical weapon
for the war that's raging on inside
oh, everyone believes
from emptiness to everything
oh, everyone believes
and no one's going quietly
we're never gonna win the world
we're never gonna stop the war
we're never gonna beat this
if belief is what we're fighting for
we're never gonna win the world
we're never gonna stop the war
we're never gonna beat this
if belief is what we're fighting for
is there anyone you can remember
ever surrender with their life on the line?
we're never gonna win the world
we're never gonna stop the war
we're never gonna beat this
if belief is what we're fighting for
we're never gonna win the world
we're never gonna stop the war
we're never gonna beat this
if belief is what we're fighting for
what puts a hundred thousand children in the sand?
belief can, belief can
what puts a folded flag inside his mother's hand?
belief can, belief can
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kreperat kreperat | E-mail | 3. září 2008 v 2:06 | Reagovat

Ahoj Nelly,

Bydlíš teď v  Praze? Je to tu lepší než v Liberci? Co studuješ?

Jestli nechceš odpovědět, nevadí. Jen se procvičuji v češtině. Ale přestala jsi psát básně?

Ahoj, Clle46

2 Nelluš Nelluš | Web | 4. září 2008 v 0:28 | Reagovat

Ahojky, děkuju za vzkaz. Bydlím napůl v Praze napůl v Liberci..od října už většinu času budu pobývat v Praze. Teď jdu na mediální studia na vš. A básně...no nějak jsem zůstala na mrtvým bodě a asi bych s tím měla začít nějak něco dělat...ale ono mi to asi ani moc nešlo, tak spíš zůstanu jen u tý muziky a psaní článků;)

3 kreperat kreperat | E-mail | 4. září 2008 v 23:35 | Reagovat

Ahoj Nelly

Máš pravdu, drž se prózy. "Maturitní večírek" byl živelně napsaný a bezprostřední. Dobře se četl. Jelikož žiji v zahraničí déle, než kolik ty máš let, jsou tvé články, jejich přednes a slovní zásoba, pro mne zcela nové a neopotřebované, jakoby tvoje generace byla z jiného světa. V tvém věku jsme tehdy psali taky "nově", ale prostě jinak. Děkuji za zážitek a piš dál. Když jsi se zmínila o muzice, co říkáš Amy Weinhouse?

S pozdravem

                             Clle46

4 Nelluš Nelluš | Web | 6. září 2008 v 18:51 | Reagovat

Myslím, že maturitní večírek byl obyčejně sepsaný zážitek...prostě rychlý popis věci...docela se divím, že tě to zaujalo, mně se zdá, že není zrovna něco čím bych se měla pyšnit..:) a slovní zásoba? no snad ani nechci vědět, jaký slova tě zrovna zaujaly:D...a z jiného světa jsem možná já...ale rozhodně nepatřím do mladý generace, svýma myšlenkama a postojema se spíš neustále vymykám a někdy si připadám fakt hodně divná:o) spíš bych zapadla do dávný doby:)..Jinak Amy...hodně se o ní poslední dobou mluví..mně se taky líbí..má zajímavý hlas, celkem prima písničky..ale přesto znám spoustu lepší muziky:) a taky je to feťačka a anorektička a měla by se se mnou honem něco dělat, nebo to s ní nedopadne dobře.

5 kreperat kreperat | Web | 6. září 2008 v 22:49 | Reagovat

Ahoj Nelly, že nepatříš úplně do mladý generace, máš asi zase pravdu. Marně člověk v českých blogách hledá nějaké články, které by měly trochu úroveň. Samé pitomosti. Promiň, že to řeknu trochu hruběji, samé pubertální, většinou jen dívčí hlouposti. Rád si tady kupuju Reflex, ale asi jen kvůli J.X.Doležalovi. I když je to starej feťák, je to jeden z mála Čechů, který jde proti proudu a dovede napsat věci tak jak se mají. V posledním čísle 36 na str. 3 si utáhli z Paroubka. Paroubek píše, že v ČSSD je atmosféra bez podezírání, ale dali k jeho dopisu fotografii, kde se podezíravě tváří. Takové jemné maličkosti, ironie, se mi v novinařině líbí.

Jinak ti rád píšu, musím se přiznat, ale kdybych tě otravoval, klidně napiš.  

   Ahoj a hezký veekend v Liberci, Clle46

   P.S. Možná by tě zajímalo, že můj syn Phillipp taky hraje na kytaru a dobře, má taky svou stránku.

6 Nelluš Nelluš | Web | 13. září 2008 v 23:44 | Reagovat

Ahoj znovu:) trošku jsem se odmlčela, vůbec to tu celkově zanedbávám a štvu tim sama sebe:-) a možná i lidi z mého okolí, které čekají na nové články a já jen slibuju a stejně nic nenapíšu...myšlenek a nápadů by bylo poměrně dost, ale dokopat se k tomu je už horší. Poslední dobou prostě radši sáhnu po kytaře...Včera jsem hrála tak dlouho, že mám další nové mozoly..Určitě budu ráda, když mi hodíš odkaz na tvého syna:) Ráda se podívám co tvoří..Novinařina mě taky zajímá a mám ráda tohle to pošťuchování některých vyšších osob, jak si zde napsal. Ale jinak hrozně nenávidím bulvár...Já bych se ráda věnovala psaní o muzice a kultuře celkově..no uvidíme kam mě vítr zavane. Jinak k hudbě: včera jsem si sehnala koncert Johna Mayera na DVD: Where the light is a velice doporučuju!! Opravdu skvělé pokoukáníčko a perfektní poslech. :)

7 kreperat kreperat | Web | 16. září 2008 v 22:39 | Reagovat

Teprve příští týden bude mít úplně novou stránku, napíše ti. Měl už několik skupin, ale teď, pokud vím, shánějí zpěvačku, ale tady, v Německu. Jen napřed upozorňuji, bude psát buď německy, nebo špatně česky. Pokud jsi v Praze, mám v Praze dlouholetou kamarádku, její jméno ti určitě něco říká, Zuzana Michnová. Bylas už na mé stránce, píšu tam z legrace takový román  na pokračování a čerstvé fotky z Dortmundu? Co studuješ? Ještě něco: Víš že Paroubek řekl na Primě, že chce být příštím presidentem? Bylo to na ČTK. Jak já toho nafoukanýho chlapa nemůžu ani vidět. Ahoj.

Phillip, syn, ho má taky rád, má několik jeho CD.

8 kreperat kreperat | Web | 16. září 2008 v 22:40 | Reagovat

Myslel jsem pochopitelně J.Mayera.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama